In de Vuelta had hij heel veel ereplaatsen in een massasprint gaat hij dat ook in de Giro doen of gaat de ploeg geen risico's nemen voor het klassement?
In de vorige Vuelta werden Menten en Theuns samen met Marijn VandenBergh als topsprinters beschouwd. Vergelijk dit eens met het sprintersveld in deze giro en je komt al snel tot je antwoord ;)
We zullen zien. Ik verwacht veel vluchtersetappes als pogacar comfortabel in roze staat. O'Connor is de uitgesproken kopman en APP krijgt een giro op zijn maat in een vrijbuitersrol. Heeft de vorm te pakken. Nog een rit in TOTA, 5e in LBL. Explosieve punch in een klein groepje. Heb ik meer vertrouwen in dan een girmay bv. Of iemand kiezen van Tudor (dainese, Mayrhofer of Trentin) en dan de verkeerde nemen.
Naar mijn mening was zijn broer beter in TOTA, was zijn etappewinst het gevolg van een slechte leadout van bahrein en zijn 5de plek in LBL zeker niet slecht maar had te maken met zeer passief koersverloop achter Pogi wat alles deed samentroepen tot een groepssprint. Zou er niet te hard op blindstaren, voor 4 of 5 mil zijn er evenwaardige vrijbuiters.
In de vorige Vuelta werden Menten en Theuns samen met Marijn VandenBergh als topsprinters beschouwd. Vergelijk dit eens met het sprintersveld in deze giro en je komt al snel tot je antwoord ;)