Ik dacht dat hij op zichzelf doelde met plekje 500... Gezien hij mn ploeg naam en volledige naam ook kent van een ander spel waar we met 13 van dit forum aan deelnemen. Ik sta op 2000+ hoor, maar idd Matthias Derycke is ook een vaste waarde in de bovenste regionen van Sporza. Dezelfde voornaam, vandaar de verwarring wss :)
Jij bent me vandaag voorbijgestoken door Groves te hebben en ik Merlier.(stom van Tim, hij had maar rechtdoor moeten sprinten😀).
Jij 2900 ste(ik weet het 2000+ staat mooier) tegenover 4100ste voor mij ongeveer (slechts 40 punten verschil, die Timmeke vrijdag moet goedmaken voor mij!😅)
Het staat allemaal ongelooflijk dicht opeen dat er nog vanalles mogelijk is. Je kan zomaar 2000 plekken stijgen of dalen en toch een goed puntentotaal hebben gescoord in de etappe. Ik heb eerlijk gezegd niet goed gekeken welke plek ik stond. Ik zag vluchtig en 2 en nog 3 cijfers erachter. Dus is eigenlijk eerder een positie 3000. Rome is nog ver ;)
Merlier verkopen enkele dagen geleden de beste transfer tot nu toe...
Zijn de punten van de Giro manager hier al aan aangepast?
Nee man!! had ik juist veel punten stomme giro