Of laat jij al die toppers voor wat het is?, mijn team ziet er wel voor de helft anders uit omdat ik niet start met pogi, maar veronderstel dat iedereen wel de 9 andere toppers heeft .
Ik start ook niet met Pogi en begrijp jouw veronderstelling van de 9 toppers. Hier ga je wellicht veel ploegen hebben die daar minstens 7-8 namen van heeft staan.
Volgens mij is het toch nuttiger om enkele 2M te upgraden naar de hier reeds besproken 3M met iets meer kans op uitschieters.
Het Pogi-plan (voorlopig niet voor mij) zal de komende dagen nog wel herbekeken worden als er meer duidelijkheid komt over de programma's.
Kwatongen bespeuren tevens een gebrek aan 'research' en passie als de prijzen van je spelers mooi aflopend gerangschikt zijn.
Netjes!
Mooi team!
Extra tip: laat je niet doen door bepaalde azijnpissers op dit forum!😉
Deze ploeg is bijzonder inspiratieloos opgesteld.
Er werd geen bijkomende strategie gepost en/of motivatie waarom voor bepaalde renners gekozen werd.
Als gevolg wordt deze RMT inzending als plagiaat geclassificeerd en krijgt deze 0 punten op de IRYT-schaal.
Hoogachtend
Commissaris Roze Remo